Ifjú pecások versenyeztek

Harminckét ifjú pecás versenyzett a felsőtárkányi tavon. A Sziklaforrás Egyesület már több mint 10 éve szervez gyerekeknek horgászversenyt. Idén az óvodásoknál Fejes Zétény, az alsó tagozatos kategóriában Hajdú Janka, a felsősöknél pedig Angyal Ádám lett a legjobb.

Országos Díjugrató és Pintér Tamás Emlékverseny

Országos Díjugrató és Pintér Tamás Emlékversenyt rendeztek a Lipicai Lovasközpontban. Szilvásváradon több mint 500 startot indított a zsűri három nap alatt. A Pintér Tamás Emlékversenyt Szuhai Rodrigó nyerte Jay Jay lovával, a második helyre Szuhai Gyula ért be, a harmadik pedig Szuhai Péter lett.

II. Teqball Kupa a Dobó téren

A Dobó tér szolgált a II. Egri Teqball Kupa helyszínéül. A városi akadémia versenyzői mellett Balassagyarmatról, Tokajból és Budapestről is érkeztek sportolók. Egyéni kategóriában a fővárosi phoenix színében Katz Balázs nyert, párosban pedig Szegedi Zalánnal szereztek aranyérmet. A fiúk mellett a lányok is megmutatták tudásukat. A Kelen SC labdarúgóin kívül Janicsek Zsanett is részt vett az eseményen, aki 2019-ben VB ezüstérmet szerzett vegyespárosban.

SZERZŐ: TISZLAVICZ LUCA